Пятница, 24.01.2020, 20:58
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Фарба Колорит | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Захист, ремонт та будівництво

Водно-дисперсійні фарби ТМ КОЛОРИТ виготовляються в Києві  підприємством ТОВ "Тіккуріла", що входить до складу концерну Tikkurila Group.

Концерн Tikkurila Group займає провідні позиції на ринках ЛКМ в Північній і Східній Європі. Провідні місцеві марки концерну в області декоративних покриттів – Tikkurila у Фінляндії і Росії, Alcro і Beckers в Швеції, Vivacolor в країнах Балтії, Polifarb Debica в Польщі, Колорит в Україні.

Лакофарбна продукція ТМ КОЛОРИТ проводиться по сучасних технологіях з використанням високоякісних імпортних компонентів. Якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності і гігієнічними висновками України, а також висновками лабораторії Тіккуріла.

Всі продукти ТМ КОЛОРИТ мають маркіровку «Екологічно чисто та безпечно».

Окрім лакофарбної продукції, компанія «Фарби Колорит» представляє на українському ринку склошпалери, виготовлені в Швеції на заводі Johns Manville під торговою маркою КОЛОРИТ.


Тонування (або колеровка) – це економічний спосіб приготування фарб з практично необмеженою гаммою кольорів, з можливістю індивідуального підбору відтінку незалежно від розміру партії. Все, що потрібно – це наявність двох базисних фарб і пігментних паст, а також відповідного тонувального устаткування.

Концерн Тіккуріла першим в Європі освоїв технологію колеровки. Вже більше 30 років він поставляє свою тонувальну систему, яка дає можливість впустити прекрасний світ кольору в свій будинок і в своє оточення.

Tikkurila Symphony – це колірна система нового покоління. Повна колірна гамма Symphony, в яку входять 2436 відтінків, складається з двох частин. Карта-віяло Opus I включає чисті, яскраві, динамічні тони, а Opus II – приглушені і пастельні тони. Скорочене віяло Interior, що містить 720 відтінків, полегшує завдання вибору кольору.

Колеровка пастами Symphony проста і безпечна як для тонувальника, так і для споживача. Пасти не містять ні важких металів, ні речовин що викликають алергічні захворювання.


Хостинг от uCozCopyright MyCorp © 2020