Пятница, 24.01.2020, 19:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Деревяные окна | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Захист, ремонт та будівництво
Ми пропонуємо дерев’яні вікна власного виробництва з  екологічно чистого трьохшарового  клеєного бруса, який володіє хорошими фізико-механічними і теплозахисними властивостями. Такий брус йде на експорт у Венгрію. Він є вибірковий: 15% із 100%.

 Профіль. Наявність високопродуктивного спеціалізованого обладнання з ЧПУ, Німецького виробництва фірм: “OKOMA” та “WEINING”, а також нового інструменту забезпечують якісну обробку заготовок на початку виробництва і одержання профілю під назвою “Softline”, що забезпечує довговічне покриття.

Зовнішні ламелі трьохшарового брусу є суцільними, а не клеїними. Зріз брусу: всередині – тангенціальний, а по боках – радіальний. Все це забезпечує міцність конструкції. Є такі конструкції вікон: глухі, поворотні, поворотно-ухильні, розсувні (купе), вікно з притвором (штульпове). В усіх конструкціях є канали для виходу конденсату ззовні на капельник (відлив з алюмінію нім.фірми Donau). 

 Покривні матеріали. Як для прозорого покриття із збереженням текстури деревини, так і для непрозорого покриття використовуємо комплекс фарб, лаків, ґрунтовок і пропиток для зовнішнього покриття деревини фірми “Glasurit” (Німеччина), якість і екологічність яких відповідає найвищим вимогам, щодо даних видів матеріалів. Гарантія на покривні матеріали 5 років.

Покриття відбувається в три етапи: 1. обробка антисептиком (захист від гнилі, плісняви). 2. шліфування, покриття грунтами. 3. Лакування з проміжковим шліфуванням.

 Фурнітура. Комплектування вікон здійснюємо високоякісною фурнітурою фірми “Siegenia” яка на сьогоднішній день є однією із небагатьох фірм, що виготовляє свою продукцію на території Німеччини. Використання даної фурнітури гарантує щільне прилягання стулок до рам, що в свою чергу зменшує втрату тепла і підвищує звукоізоляцію всього вікна, а також дає можливість виготовляти вікна з усіма існуючими схемами відкривання.

Для забезпечення надійної тепло та звукоізоляції встановлюємо подвійне ущільнення фірми „Deventer” (Німеччина).

 Склопакет. Ми використовуємо склопакети з шліфованого скла фірми “Pilkington”. При бажанні замовника можуть бути застосовані склопакети з енергозберігаючого скла, тонованого, дзеркального, а також з аргонним наповненням.

 Історія виникнення склопакетів. Склопакет – сучасний елемент оселення. Але початок свого створення бере ще у XIX ст.. вперше конструкція склопакету була запатентована у 1856 р. у США. Передумовою їх створення була ідея покращення звукоізоляції шляхом використання двох кусків скла, зєднаних разом. Спочатку краї склопакетів зєднували свинцевим профілем і заповняли еластичною замазкою. Масове виробництво склопакетів розпочалося уже в 50-х роках у Німеччині. Їх використовували для оселення залізничних вагонів. Пізніше, крім використання свинцевого профілю почали використовувати метод зварювання склопакетів. Але ці склопакети не розвязували проблему конденсату всередині склопакету. Ще пізніше було розроблено три основні системи виготовлення склопакетів, які відрізняються різними способами з’єднання скла: плавлені, клеєні, та паяні.

Уже в 60-х роках було доведено, що найкращою по техніко-економічним показникам є система, в якій скло склеюється між собою. Сучасні склопакети виготовляються саме таким способом.

Сім аргументів на користь дерев’яних вікон.

 Вигляд дерев’яних вікон

Один із самих вагомих аргументів на користь дерев’яних вікон – їх естетичні характеристики. Вікна з натуральної деревини чудово гармонізують з меблями, паркетом, дверима, несуть в собі класичну вишуканість і сучасну функціональність, забезпечуючи відчуття природного тепла і затишку в оселі.

  1. Дерев’яні вікна „дихають”.

Натуральна деревина , на відміну від  найякіснішого пластику, „дихає”, повільно пропускає повітря через мікропори. Тому навіть при закритих вікнах відбувається поступове провітрювання приміщення, що дає можливість підтримувати свіже повітря в приміщенні і не допускати появу конденсату.

  1. Дерев’яні вікна більш довговічні.

Деревина природній матеріал, який чудово пристосований до наших кліматичних умов, а сучасні фарби і пропитки захищають від гниття і природних впливів, підвищуючи цим самим її довговічність.

  1. Дерев’яні вікна більш міцніші.

Міцність і збереження геометричних розмірів вікон з ПВХ забезпечують металічний профіль в середині конструкції і пластик ззовні. Економія виробника хоча б на одному із матеріалів призводить до плачевних наслідків. Дерев’яні вікна виробляються з екологічно чистого трьохшарового клеєного бруса, який володіє хорошими фізико-механічними властивостями, що гарантує прямолінійність деталей стулок і рам протягом всього терміну експлуатації виробу.

  1. Дерев’яні вікна зберігають тепло в домі.

Сучасні дерев’яні вікна мають низьку теплопровідність, що забезпечує комфортні умови в приміщенні у будь-яку пору року. Використання високоякісної фурнітури і подвійного ущільнювача гарантують щільне прилягання стулок до рам, що в свою чергу зменшує втрату тепла і підвищує звукоізоляцію всієї конструкції.

Для того щоб надати пластиковим вікнам властивостей, які закладені в деревину природою, приходиться збільшувати кількість камер у профілі, а також його розмір, що робить ці вікна більш громіздкими і дорожчими.

  1. Дерев’яні вікна володіють кращою звукоізоляцією.

Показники звукоізоляції і теплообміну в дерев’яних вікон суттєво вищі ніж у пластикових тієї ж товщини.

  1. Дерев’яні вікна легко ремонтуються.

Не менш важливою властивістю деревини є можливість усунення видимих пошкоджень на поверхні. Усунути зовнішні дефекти на пластиковому вікні практично неможливо.

 

Хостинг от uCozCopyright MyCorp © 2020